Porsche Cayenne ir ļoti iespaidīgs auto.

Tagad par to nav šaubu arī mūsu rīdziniekiem, kurus pārsteidzām ar 440 zirgspēku jaudīgu braucienu savās ikdienas gaitās!

Dārgie klienti!

Sakarā ar sezonalitāti, ceļu remontiem un sastrēgumiem pilsētas ielās, informējam, ka taksometru piebraukšanas laiks var palielināties, lūgums būt saprotošiem.

Atvainojamies par sagādatājām neertībām!

Kļūsti par BalticTaxi franšīzes ņēmēju

 

BalticTaxi franšīze piedāvā gatavu biznesa konceptu, kas ļauj ne tikai strādāt savā taksometru biznesā, bet arī personīgi vadīt to. Uzsākt savu uzņēmējdarbību ar niecīgu starta kapitālu, saņemt apmācību atbalstu un materiālus, kā arī saņemt nepārtrauktu atbalstu, lai palīdzētu franšīzes ņēmējam gūt panākumus.

Gaismas reklāma uz BalticTaxi jumtiem

Padari savu reklāmu redzamu Rīgas, Jūrmalas un Liepājas ielās!

Brauciens uz Positivus Festival ar BalticTaxi

Ērti un komfortabli Positivus festivālā (un atpakaļ uz Rīgu) varēs nokļūt ar Baltic Taxi taksometriem, kas līdz festivāla teritorijai nogādās līdz pat četru cilvēku lielu kompāniju!

10% atlaide visiem Tele2 klientiem

Vēl patīkamākiem braucieniem!

Tele2 klientiem 10% atlaide!

Kopā ar BalticTaxi uz Positivus Festival 2017

Ērti un komfortabli Positivus festivālā (un atpakaļ uz Rīgu), kā ierasts, varēs nokļūt arī ar Baltic Taxi taksometriem, kas līdz festivāla teritorijai nogādās līdz četru cilvēku kompāniju. Baltic Taxi kupons Positivus festivāla apmeklētājiem paredz vienu braucienu vienā virzienā maršrutā starp divām adresēm, proti, no iekāpšanas vietas Rīgā līdz festivāla teritorijai (un otrādi).

BalticTaxi piedāvā reklāmas laukumus uz taksometru sānu durvīm

Ja vēlaties, lai Jūsu uzņēmuma reklāma ir pamanāma Rīgas, Jūrmalas vai Liepājas ielās, piedāvājam reklāmu izvietošanu uz mūsu priecīgi zaļo taksometru sānu durvīm!

CSDD kampaņa "Dzīvības josta" iegūst 3. vietu festivālā "Baltic Communication Awards 2017"

Šogad festivālā "Baltic Communication Awards 2017" CSDD kampaņa “Dzīvības josta” sociālo kampaņu kategorijā ieguva godpilno 3. vietu.

Ar neparastas instruktāžas palīdzību CSDD mudina piesprādzēties arī taksometros

Kampaņas “Dzīvības josta” laikā CSDD ar slēptās kameras palīdzību fiksējusi taksometra pasažieru paradumus. Eksperiments atklāj, ka taksometra pasažieri aizmugures sēdeklī piesprādzējas vēl retāk nekā privātajos automobiļos. Lai mudinātu cilvēkus rūpēties par savu drošību, eksperimenta laikā taksometru apstādināja stjuarte un, gluži kā lidmašīnā, veic drošības instruktāžu, kas ikvienā pasažierī izraisīja smaidu, pozitīvas emocijas kā rezultātā visi piesprādzējās.

Pages