Tagad Rīgas tūristiem taksometra izsaukšana būs bez sarežģījumiem

Ar 15. augustu, uzsākot piedāvāt jaunu taksometru izsaukšanas veidu, tūristiem viesojoties Rīgā, taksometru izsaukšana būs bez sarežģījumiem.

Somu uzņēmums TaxiWell piedāvā Rīgas viesiem izsaukt taksometru no viedtāruņiem ar TaxiWell aplikāciju, taksometru pakalpojumus Latvijā nodrošinās BalticTAXI autoparks.
Šī iespēja viesiem jo īpaši noderīga būs, ja viesis precīzi nezina savu atrašanās vietu, kā arī uztraucas par to, vai dispečeri runā kādā no viņam zināmajām svešvalodām. To visu atvieglos pāris klikšķi viedtālrunī, lai uz izsaukumu ierastos tuvāk esošais BalticTaxi taksometrs. Līdzās tiek piedāvāta arī iespēja pasūtīt taksometru noteiktā adresē, konkrētā laikā, kā arī ievadīt komentāru, piemēram, ka ir vēlme pēc taksometra vadītāja, kurš runā angļu valodā. Šī aplikācija pieejama tūristiem gan uz iPhone, gan Android ierīcēm.
"Mēs vienmēr meklējam veidus, kā uzlabot mūsu klientu apkalpošanas servisu. TaxiWell atbilst mūsu mērķim piedāvāt uzticamu augstākās klases pakalpojumu mūsu pasažieriem," apgalvo Juris Erts, BalticTaxi finanšu direktors.
"Mūsu pakalpojumi ir pieejami jebkurā vietā pasaulē, kur vien ir pieejami mobilie tālruņi. Latvijā labāku partneri par BalticTAXI nav iespējams atrast, viņiem ir moderns autoparks ar labi uzturētiem transportlīdzekļiem un profesionāliem šoferiem. Tieši šis ir pakalpojumu veids, kādus mēs vēlamies sniegt saviem klientiem ar TaxiWell," norādīja Teemu Toroi, TaxiWell Ltd prezidents.