Baltic Taxi komanda aizvada pēdējās Mītava Open 2012 spēles

Aizvadītajā sestdienā norisinājās Mītava Open 2012 posms ar Baltic Taxi komandas dalību, kurā norisinājās pēdējās cīņas par iekļūšanu fināla posmā Jelgavā. 

Mūsu komanda no apakšgrupas izkļuva kā pirmie, uzvarot visās trīs spēlēs. Astotdaļfinālā izdevās gūt uzvaru, pateicoties 11 m soda sitieniem. Arī ceturtdaļfinālā spēles gaita norisinājās līdzīgi, ar neizšķirtu 0:0 rezultātu, kam atkal sekoja soda sitienu sērija, kurā atkal mūsu komanda izrādījās pārāka. Pirmajā pusfinālā piedzīvojām zaudējumu 0:2, savukārt cīņā par trešo vietu atkal nācās ķerties pie soda sitienu sērijas, jo papildlaikā netika gūti vārti, tomēr šoreiz vārtus neguvām un palikām kopvērtējumā 4. vietā. Neskatoties uz to, ka gan šoreiz, gan iepriekšējās reizēs mums ir pietrūcis pavisam maz, lai iekļūtu fināla posmā, kurš norisināsies Jelgavā, mūsu komanda ir apmierināta ar savu sniegumu un priecājas par sportiski kopā pavadīto laiku. Tiekamies nākamā gada spēlēs!