Vasaras izklaides turpinās!

Lai gan vasara jau krietni pāri pusei, aktīva koncertdzīve, aizraujoši kultūras un izklaides pasākumi turpinās. BalticTaxi jums iesaka interesantākos pasākumus un aicina uz tiem doties kopā.
No 17. - 19. augustam izbaudiet gada lielāko notikumu galvaspilsētā - Rīgas pilsētas svētkus. Šogad rīdziniekiem un pilsētas viesiem tiek piedāvāta iespēja izklaidēties un gūt jaunus, neaizmirstamus iespaidus ap 50 dažādos pasākumos Rīgas centrā, Vecrīgā, Pārdaugavā, Mežaparkā un citviet. Lai svētku apmeklētāji varētu pilnvērtīgi un nesteidzīgi izbaudīt daudzveidīgo pasākuma programmu dažādās pilsētas vietās, visērtāk ir pārvietoties ar BalticTaxi taksometru.
Savukārt 11.augustā visiem, kam tīk ātrums un spraigas cīņas, jābrauc uz Biķernieku trasi, kur automašīnu riepas svilinās Latvijas Drifta kausa 4. posma dalībnieki. Noskaņoties šim aizraujošajam pasākumam jums palīdzēs BalticTaxi jaudīgais Mustang taksometrs, ar kuru jebkurš brauciens pārvēršas neaizmirstamā piedzīvojumā.
Izsmalcinātas mūzikas cienītājiem ar BalticTaxi jādodas uz Jūrmalu, kur no 12.- 17. augustam Dzintaru koncertzālē Starptautiskā mūzikas festivāla "Summertime" ietvaros skanēs skaists džezs, flamenko ritmi un vēl skaistāka nopietnā mūzika.
Bet 23. augustā Mežaparka Lielo estrādi satricinās popmūzikas superzvaigzne Lady Gaga. Šis koncerts solās kļūt par ievērojamāko notikumu Latvijas šovbiznesa vēsturē un tiek prognozēts, ka skandalozās dziedātājas jaunais šovs estrādē pulcēs ap 40 000 skatītāju. Tāpēc visprātīgākā izvēle, lai uz koncertu un pēc tam mājup nokļūtu bez lieka stresa un uztraukumiem, ir izmantot BalticTaxi taksometrus.
Smagās rokmūzikas fanus pašā vasaras nogalē, 31. augustā, BalticTaxi aizvizinās uz "Arēnu Rīga", kur turnejas "Path Of Totality" laikā ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs viesosies amerikāņu new metal grupa "Korn". Iespaidīgs un enerģētiski uzlādēts koncerts garantēts!
Tas ir tik vienkārši! Izsauciet BalticTaxi taksometru pa tālruni 8500 vai 20008500, un jums nebūs jāraizējas, kā nokļūt pasākuma norises vietā un pēc tam mājup. BalticTAXI uzticamais un kvalitatīvais serviss jums nodrošinās 100% komfortu un 100% pasākuma baudījumu.