BalticTaxi veiksmīgi uzsāk dalību MītavaOpen 2012 amatieru čempionātā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 30. jūnijā, norisinājās Mītava Open 2012 amatieru futbola turnīrs, kurā jau otro gadu pēc kārtas piedalījās arī BalticTaxi komanda. 

Uz pirmo čempionāta Latgales posmu Preiļos, kopumā pietecās 22 komandas. Lepojamies ar saviem komandas biedriem par godam iegūto 4. vietu.
Līdz pat pusfinālam, bija gūtas uzvaras un neizšķirts rezultāts. Pirmajā spēlē ar rezultātu 0:0, otrajā un trešajā 1:0, kas garantēja izkļūšanu no apakšgrupas kā pirmajiem. Astotdaļfinālā arī guvām uzvaru ar rezultātu 1:0, kā arī ceturtdaļfinālā, pateicoties Mārtiņa Sīpola rezultatīvajam soda sitienam, tika gūta kārtējā uzvara ar rezultātu 1:0. Pusfinālā spriedze palielinājās un sīvā cīņā zaudējām Preiļu komandai Krauķi, ar rezūltātu 0:1. Cīņā par trešo vietu ar rezultātu 0:1 zaudējām Valmieras komandai Klondaika/Black Sports, paliekot augstajā 4. vietā.
Esam lepni par mūsu aktīvajiem darbiniekiem, jo īpaši komandas aizsargiem, jo kopumā 7 spēlēs tika ielaisti tikai 2 vārti, un, protams, Mārtiņu Sīpolu, kurš komandas labā guva 4 rezultatīvos vārtus.
Tiekamies nākošajā Zemgales posmā Engurē, 14. jūlijā!