BalticTaxi ved uz Positivus

Kā jau iepriekš ziņojām, arī šogad piedāvājam saviem klientiem ekskluzīvu iespēju doties uz Positivus festivālu ar iepriekš iegādātu kuponu. Kupona cena vienā virzienā ir 47 lati, un to var izmantot līdz pat 4 pasažieriem.

Dodies uz Positivus kopā ar BalticTaxi no jebkuras adreses Rīgā, līdz Positivus festivāla norises vietai, vai iegādājies uzreiz arī otru kuponu, lai ērti nokļūtu līdz pat pašām mājām.
 
BalticTaxi ceļojuma kupons ietver sekojošu servisu:
  • Vienu braucienu maršrutā starp divām adresēm, respektīvi braucienu no vienas adreses Rīgā uz Positivus fesitvālu Salacgrīvā vai arī braucienu no Positivus Festivāla uz vienu adresi Rīgā;
  • Kuponu var izmantot braucienam taksometrā no vienas līdz četrām personām.
Pasažieru uzņemšanai no vairākām adresēm Rīgā tiks piemērota atsevišķa samaksa pēc taksometra skaitītāja rādītājiem. Šādā gadījumā par vienu adresi Rīgā tiks uzskatīta pēdējā no pasažieru uzņemšanas adresēm.
Pēc pakalpojuma apmaksas, klienti saņems BalticTaxi ceļojuma kuponu, kura kodu varēs autorizēt tikai vienu reizi BalticTaxi taksometrā. BalticTaxi ceļojuma kuponu nevar apmainīt pret naudu, neizmantotie kuponi netiek kompensēti.
BalticTaxi taksometra izsaukšanai braucienam no Positivus festivāla lūdzam izmantot taksomentru centrāli, kas atrodas netālu no festivāla teritorijas, ‘Pie Skolas’.
Kuponus varat iegādāties šeit.