BalticTaxi turpina uzturēt sportisku garu un veselīgu dzīvesveidu

Turpinot aizvadītā gada tradīcijas BalticTaxi komanda ļausies velomaratona sportiskajam aicinājumam un jau otro gadu pēc kārtas piedalīsies Tele2 Rīgas velomaratonā.

Šogad mūsu komandas skaits ar sportot gribētājiem ir nedaudz audzis un velomaratonā piedalīsies 14 mūsu komandas pārstāvji, Tautas 32 km distancē. Arī iepriekš mūsu kolēģi ir apliecinājuši savu sportisko garu, piedaloties nesen aizvadītajā Nordea Rīgas maratonā.
Tā kā BalticTaxi komanda ir ne tikai veselīga dzīves veida atbalstītāji, bet arī kolēģi, kuriem patīk vienam ar otru jautri pavadīt laiku, skatītājiem un līdzjutējiem būs iespēja redzēt komandu ar atraktīviem pārsteigumiem.
Šogad velomaratons norisināsies 3. jūnijā pulcējot gan profesionālus sportistus, gan amatierus, ģimenes ar bērniem un uzņēmumu komandas. No 19. aprīļa sākas reģistrācija trīs distancēm – aktīviem riteņbraucējiem piemērotajai Credit24 Sporta distancei (80 km), Tautas distancei (32 km) un Ģimenes braucienam (16 km). Visu distanču velobraucējiem starts tiks dots pašā pilsētas sirdī – 11. novembra krastmalā. Tālāk maršruts vīsies pa Krasta ielu, pāri Dienvidu tiltam un atpakaļ Pārdaugavā trase ies pa Mūkusalas ielu zem Akmens tilta, pāri Vanšu tiltam. Finiša taisne būs krastmalā pie Prezidenta pils.