Ieviešot atjauninājumus mobilajā aplikācijā, BalticTaxi atkal būs soli priekšā pārējiem

Jau iepriekš ziņots, ka BalticTaxi ir pirmā taksometru kompānija Latvijā, kura izveidojusi savu viedtālruņu aplikāciju. 

Tomēr ar to aplikācijas izveide neapstājas un šobrīd BalticTaxi strādā pie iespējas izsaukt taksometru pēc atrašanās vietas kartē, nezvanot dispečeriem, bet gan izmantojot BalticTaxi aplikāciju. Plānots, ka šī funkcija sāks darboties jau pavisam drīz un sākumā tā tiks piedāvāta uz Android platformas.
Jaunā aplikācijas funkcija ļaus izsaukt taksometru ar pāris klikšķiem, neveicot zvanu dispečeriem. Tā noteiks klienta lokācijas vietu kartē, pēc kuras tiek nosūtīts tuvāk esošais BalticTAXI taksometrs. Šī iespēja būs īpaši noderīga lietotājiem, kuri atrodas, piemēram, sapulcē, koncertā vai kādā citā saviesīgā pasākumā, kura laikā nav iespēju veikt zvanu un runāt.
Līdzās šīm mobilās aplikācijas funkcijām, BalticTAXI ir uzlabojis arī klientu servisu, sniedzot papildus ērtāku iespēju priekš klientu atsauksmēm. Ikvienam aplikācijas lietotājam ir iespēja novērtēt braucienu 5 zvaigžņu skalā. Vērtējumam tiek piedāvātas gatavās formas, novērtējot autovadītāja attieksmi, taksometra savlaicīgu piebraukšanu, vadītāja orientēšanās prasmes pilsētā un brīvu teksta laukumu citiem komentāriem, vai atsauksmēm. Neierobežojot klientus, tiem kuri vēlas iesniegt atsauksmi, nav obligāti jāsniedz vērtējums visos no minētajiem punktiem, lai to nosūtītu, bet gan pietiek ar vismaz viena lauka aizpildīšanu atsauksmes nosūtīšanai.
Tā pat aplikācijā saglabātas arī jau esošās funkcijas: iespēja izsaukt taksometru zvanot un caur Skype programmu, apmaksāt braucienu ar Mobilly elektronisko norēķinu sistēmu, atlaižu sadaļa, BalticTaxi pakalpojumu apraksts un Twitter plūsma.
BalticTaxi mobilā aplikācija Android un iOS platformām ir pieejama kopš 2012. gada 5. janvāra. Šobrīd aplikācijai uz abām platformām kopā ir veiktas vairāk kā 3500 lejupielādes.
Aplikācija ir pieejama bez maksas un to varat lejupielādēt šeit: