BalticTaxi pārtrauc darbību Valmierā

BalticTaxi koncentrējot spēkus Rīgā un Jūrmalā, paziņo, ka ar šā gada 20. maiju tiek pārtraukta pakalpojumu sniegšana Valmieras pilsētā. 

Darbības pārtraukšanai Valmierā, pamatā ir uzņēmuma straujā un dinamiskā izaugsme, kā rezultātā ir nepieciešama jaunu investoru piesaiste un līdzšinējās darbības prioritāšu pārvērtēšana, nodarbinot visas automašīnas Rīgā un Jūrmalā.
Valmierā, kas ir pilsēta ar stabilu ekonomiku, kreatīvu biznesa vidi un atsaucīgiem cilvēkiem, saprotošu un pretimnākošu pašvaldību, augstiem ekoloģiskiem standartiem un sakārtotu pilsētvidi, BalticTaxi savus spēkus sāka izmēģināt 2011. gada nogalē. Uzsākot darbību Vidzemē, vēlējāmies rādīt piemēru augstākai taksometru pakalpojumu sniegšanas kvalitātei ar ieviestiem augstākiem ekoloģiskajiem, ētiskajiem un estētiskajiem standartiem. Priecājamies, ka izdevās valmieriešiem parādīt, ka nepaaugstinot braukšanas maksu, taksometros var iegūt papildus virkni citu sīku komforta elementu: jaunas automašīnas, iespēju norēķināties ar maksājuma karti, lietot bezmaksas Wi-Fi, uzlādēt jebkuras markas mobilo tālruni un lietussargu, kuru izmantot, lai izkāpjot, vai iekāpjot taksometrā, pasažieri nesalītu.
Lepojamies, ka līdz ar BalticTaxi ienākšanu Valmieras taksometru tirgū, paaugstinājās arī konkurentu sniedzamo pakalpojumu kvalitāte, taksometri kļuva tīrāki, paši šoferi palika pieklājīgāki un estētiskāk ģērbti. Esam patiesi priecīgi par to, ka mums ir izdevies paaugstināt Valmieras taksometru pakalpojumu standartus un ceram, ka tie tādi arī saglabāsies.
Atgādinām, ka BalticTaxi gan Rīgā, gan Jūrmalā gan arī līdz 20. maijam Valmierā, turpina sniegt savus pakalpojumus kā līdz šim, bez izmaiņām. Taksometru varat izsaukt pa tālruni 8500, (+371) 20008500.