BalticTaxi komanda jau 2. gadu pēc kārtas startēs Nordea Rīgas maratonā.

Jau otro gadu pēc kārtas, lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, BalticTaxi piedalīsies Nordea Rīgas maratonā. 

Šogad mūsu pulks ir ievērojami audzis no 8 līdz 21 dalībniekam. Arī šogad dalībnieki cītīgi pirms tam gatavojas, vakaros skrienot noteiktu distanci, brauc ar velosipēdu kā arī dodas uz aerobiku un izturības treniņiem. 
Maratonā mūsu komanda tiks pārstāvēta 3 dažādās distancēs. Viskuplākais dalībnieku skaits ir 10 km distancē, kurā skries 13 mūsu dalībnieki, pēc tam seko 5 km distance ar 6 BalticTaxi dalībniekiem un pusmaratona distance, kurā spēkus apliecinās divi BalticTaxi komandas dalībnieki.
Šī būs kārtējā reize, kad mūsu kolektīvam ir iespēja pavadīt laiku vienam ar otru, vienojoties kopējā skrējienā un pozitīvā atmosfērā.
Par noguruma pārņemtajiem skrējējiem parūpēsies BalticTaxi šoferi, tos droši nogādājot mājās ar videi draudzīgiem taksometriem.
Ikgadējais Nordea Rīgas maratons notiek kopš 1991. gada un ir kļuvis par vienu no populārākajiem maratoniem gan Eiropā, gan Baltijas valstīs. Šogad tas notiks 20. maijā un dalībniekiem kopumā būs pieejamas 4 distances: maratons (42 km), pusmaratons (21 km), 10 km distance un 5 km distance. 2011. gadā Nordea Rīgas maratons pulcēja 16 358 dalībniekus no 45 pasaules valstīm.
Veiksmi un izturību visiem dalībniekiem, tiekamies 20. maijā 11. novembra krastmalā.