BalticTaxi brauciena laikā piedāvā internetu bezmaksas

Sākot ar šo nedēļu BalticTaxi uzstāda wi-fi ierīces savos taksometros, piedāvājot klientiem  brauciena laikā piekļuvi internetam bez maksas. 

Šobrīd wi-fi ierīces jau uzstādītas vairāk kā pusei  automašīnu un plānots, ka tuvāko dienu laikā bezmaksas internets būs pieejams visos BalticTaxi parka taksometros. 
Jau kopš februāra veikti dažādi testi kvalitātes noteikšanai, kā arī meklēti varianti kvalitatīviem un izdevīgiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, lai taksometrus aprīkotu ar uztvērēju, lai pakalpojumu būtu iespējams piedāvāt bez maksas un netiktu ietekmēts brauciena tarifs. Tā rezultātā pieeja internetam taksometros tiks nodrošināta sadarbībā ar Tele2.
Pateicoties interneta pieejamībai taksometros, klientiem ir pieejamas papildu ērtības, it īpaši ārvalstu viesiem, kuriem ierodoties Latvijā var būt steidzama nepieciešamība lietot internetu. Latvijā, ārvalstu viesiem piekļuve mobilajam internetam ir salīdzinoši dārgāka viesabonēšanas tarifu dēļ, kā vietējiem iedzīvotājiem, līdz ar to piekļuve internetam ir būtiska. Katram motīvi var būt atšķirīgi, citiem ir nepieciešama piekļuve e-pasta, citiem interneta bankai, vai kādam vienkārši sociālajiem tīkliem, tomēr  BalticTaxi mērķis ir raudzīties pēc iespējas tālāk, lai piedāvātu klientiem labākos un uzticamākos pakalpojumus. 
Ar šādu inovatīvu risinājumu, veidojam pozitīvu tēlu ne tikai par taksometru kompāniju, bet arī par Latviju kā inovatīvu valsti tehnoloģijas attīstības ziņā.
Lai piekļūtu bezmaksas internetam BalticTaxi taksometros, paroli piekļuvei variet atrast uz taksometra priekšējā blakussēdētāja paneļa, vai arī jautājot to taksometra vadītājam.