21. Latvijas riteņbraucēju vienības braucienu aizvada arī BalticTaxi komanda

Svētdien 4. septembrī tika dots starts 21. Latvijas riteņbraucēju vienības braucienam, kurā dalību ņēma arī BalticTaxi komanda. 

Piedaloties šajās sportiskajās aktivitātēs, tā pat kā iepriekš, BalticTaxi kolektīvs vēlas turpināt veicināt un atbalstīt veselīgu un aktīvu dzīves veidu. Kā jau iepriekš ziņots, BalticTaxi šovasar piedalījās, gan Nordea Rīgas maratonā, Tele2 Rīgas velomaratonā un Mītava Open 2011 minifutbola čempionātā. 
Svētdien komanda startēja 37,5 kilometru šosejas “Itera”” Tautas braucienā. Protams, tas ir arī lielisks pasākums darba kolektīva kopīga gara stiprināšanai.
Kopumā vienības braucienā piedalījās 4500 dalībnieki. Vienības velobrauciena pirmsākumi meklējami Latvijas pirmās brīvvalstī 30.gados. Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas ar prezidenta Gunta Ulmaņa, Murjāņu Sporta ģimnāzijas trenera Ernesta Pūces un domubiedru iniciatīvu velobrauciens tika atjaunots 1995.gadā. Līdz šim nepārspēts ir palicis 1939.gadā sasniegtais rekords, kad no visiem Latvijas novadiem uz Rīgu devās 6090 velobraucēju.