BalticTaxi komanda aizvada Finālu Mītava Open2011 čempionātā

13. augustā, BalticTaxi komanda aizvadīja fināla noslēgumu atklātajā amatieru čempionātā mini futbolā Mītava Open 2011, kurš norisinājās Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra futbola stadionā.

Par uzvaru čempionātā cīnījās 18 komandas, kuras iepriekšējos sešos atlases posmos bija izcīnījušas godalgotas vietas, gūstot ceļazīmi uz finālu un kopvērtējumā BalticTaxi komanda ieguva 14. vietu.
Finālā mūsu komanda aizvadīja piecas spēles no kurām 3 bija zaudētas, viena neizšķirta un gūta zīmīga uzvara pār Ludzas komandu, kura visa turnīra laikā iepriekš nebija guvusi nevienu zaudējumu. Kā atzīst paši komandas pārstāvji no  Zveri/Ariols kopumā no 16 spēlēm ielaida tikai 2 golus, 2 spēles nospēlēja neizšķirti un tikai vienā spēlē piekāpās pretiniekiem. Komanda jokojot atzīst:“Spēle, kuru mēs finālā zaudējām komandai “BalticTaxi” bija mūsu 13 spēle pēc kārtas, ģērbtuve Jelgavā mums bija ar ciparu 13 un pats fināls risinājās 13. datumā!”  Tādējādi, mūsu komandai bija savs gandarījums par to, ka uzveicām komandu, kuru iepriekš nevienai citai čempionāta komandai nebija izdevies.
Komanda izsaka arī pateicību BalticTaxi uzņēmumam par atbalstu dalībai čempionātā un, protams arī grupai Prāta Vētra par lieliski sarīkoto pasākumu un brīnišķīgi pavadīto laiku visa čempionāta garumā.
Uz tikšanos nākamajā čempionātā!