BalticTaxi komanda piedalās izklaides pasākumā ''Piģuru kauss 2011''

Turpinot aktīvi iesākto vasaru, BalticTaxi ar izveidoto komandu piedalīsies ''Piģuru kausā'', kas ir jautrības, spēka, izturības, nenogurdināmā gara un gribasspēka oriģināla pārbaude pie dabas krūts. 

Piģuru kausā BalticTaxi komandu pārstāvēs 4 daiļā dzimuma pārstāves. Vēlam viņām veiksmi spēku un izturību, kā arī daudz jaunus piedzīvojumus.
Pasākums solās būt piedzīvojumiem bagāts, par ko liecina arī nepieciešamais inventārs dalībniekiem: digitālais fotoaparāts, lāpsta, 10m aukla, kartona lapa A4, caurspīdīgais skočs, ūdensizturīgs rakstāmais, plastmasas maisiņš. 
Distance tiks iedalīta 3 posmos: 1. posmā visas komandas kopīgi gatavojas dalībai ar savām automašīnām, 2. posmā gaidāms kopīgs sacensību starts ar vairākiem izvēles ceļiem, kurus komandas izvēlas pašas, savukārt 3. posmā komandām izpildot posmu sākuma uzdevumus, tiks nodota informācija par pārējiem punktiem. Tālāk komandas brīvi izvēloties ceļu apmeklē speciālos uzdevumus un orientēšanās punktus, cenšoties nopelnīt pēc iespējas vairāk punktus.

Tiekamies 6. augustā Gaujienas pagasta Piģuru mājās.