BalticTaxi sadarbībā ar Tele2 gatavojas ieviest bezmaksas mobilo internetu taksometros

SIA BalticTAXI finanšu direktors Juris Erts dalās pārdomās par gaidāmo novitāti.
Drīzumā visos BalticTaxi taksometros būs pieejams Tele2 bezmaksas mobilais internets. 

Pirmo reizi Latvijā taksometros tiks nodrošināts šāds risinājums. Kas Jūs motivēja būt novatoriskiem un attīstīt šādu interesantu sadarbības modeli?
Tas ir papildu pakalpojums mūsu klientiem, it īpaši ārvalstu viesiem. Ir novērots, ka cilvēkiem, ielidojot Latvijā, ir steidzama vajadzība lietot internetu. Tās iemesli, protams, atšķiras. Kādam tā ir vajadzība piekļūt e-pastam, citam internetbankai. Mūsu mērķis ir skatīties pēc iespējas plašāk, lai varam saviem klientiem piedāvāt labāko iespējamo pakalpojumu.
 
BalticTaxi ir gana liela korporatīvo un privāto klientu bāze. Vai jau sen jutāt pieprasījumu pēc iespējas izmantot internetu brauciena laikā?
Pieprasījums pēc mobilā interneta ir proporcionāls viedtālruņu izplatībai tirgū. Lai arī vietējiem iedzīvotājiem tas var nebūt tik svarīgi, jo tiek izmantoti mobilā operatora piedāvātie izdevīgie pieslēguma nosacījumi, ārvalstu viesiem bezmaksas piekļuve mobilajam internetam ir ļoti būtiska. Viņiem mobilā interneta izmantošana ir salīdzinoši dārgs pakalpojums viesabonēšanas tarifu dēļ, tāpēc mūsu piedāvātais pakalpojums ir lielisks risinājums, kas paaugstinās klientu apmierinātību. Domāju, ka pozitīvs iespaids radīsies ne tikai par mums kā taksometru pakalpojumu uzņēmumu, kas piedāvā inovatīvus risinājumus, bet arī par Latviju kā tehnoloģiju jomā attīstītu valsti.
 
Kā, Jūsuprāt, BalticTaxi klienti vērtēs iespēju arvien lietderīgāk izmantot braucienos pavadīto laiku?
Bez šī pakalpojuma klienti nevar plānot, kādas konkrētas lietas varētu risināt brauciena laikā. Tagad ikviens varēs lietot internetu datorā vai mobilajā tālrunī un turpināt risināt steidzamus biznesa vai citus jautājumus. Mēs ceram, ka šis risinājums sekmēs to, ka cilvēki labprāt izvēlēsies BalticTaxi pakalpojumus.
 
Visvairāk laika taksometros pavada to vadītāji. Kā bezmaksas mobilā interneta pieeja atvieglos viņu darbu un, iespējams, arī padarīs patīkamākus brīvos brīžus?
Šī būs lieliska iespēja mūsu autovadītājiem laikā, kad tie neveic pārvadājumus, izmantot mobilā interneta priekšrocības. Viņi varēs sekot līdzi aktuālākajām ziņām, sazināties sociālajos portālos un pat skatīties televīzijas pārraides. Izglītoti un par aktualitātēm informēti autovadītāji ir viens no veidiem, kā varam nodrošināt klientiem labāko servisu.
 
Tele2 Pieredzes apmaiņa 
 
JURIS ERTS, juris.erts@baltictaxi.lv, Finanšu direktors