Paplašinām taksometru parku Liepājā

SIA Baltic Taxi paplašina taksometru parku Liepājā, pilnībā atjaunojot un paplašinot to ar jaunām automašīnām.

Līdzšinējo četru taksometru vietā liepājniekiem turpmāk būs pieejami desmit jauni Baltic Taxi taksometri. Lai kvalitatīvi apkalpotu Liepājas korporatīvos un individuālos klientus, kā arī nodrošinātu augošajam pieprasījumam atbilstošu taksometru piedāvājumu, investēti 100 000 latu DACIA Lodgy automašīnu iegādē.

“Darbu Liepājā uzsākām pagājušā gada 2. novembrī, kur līdz šim taksometru pakalpojumus nodrošinājām ar četriem Baltic Taxi taksometriem. Pēdējā pusgadā Baltic Taxi pakalpojumu pieprasījums Liepājā pārsniedza mūsu piedāvājumu -  apkalpoto klientu skaits uz vienu automašīnu bija augstāks nekā Rīgā, tāpēc autoparka paplašināšana Liepājā bija loģisks solis atsaucoties klientu pieprasījumam,“ stāsta Jānis Naglis, SIA Baltic Taxi valdes loceklis. “Kvalitatīvai korporatīvo un privāto klientu apkalpošanai Liepājā ir potenciāls un izaugsme, ko arī apliecina Baltic Taxi veiksmīgā darbība.”

Autoparka paplašināšana palielinās Liepājas klientu ērtības un samazinās taksometra gaidīšanas laiku, turklāt Baltic Taxi piedāvā pirmo taksometru Liepājā, kas pastāvīgi aprīkots ar bērnu drošības sēdeklīšiem visām vecuma grupām - gan zīdaiņiem, gan jau lielākiem bērniem līdz 11 gadu vecumam, atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumu prasībām. Šo Baltic Taxi taksometru varēs atpazīt pēc īpašā Safe Baby marķējuma.