BalticTaxi komanda aizvada Mītava Open 2011 Vidzemes posmu

16. jūlijā tika aizvadīts amatieru minifutbola čempionāta ''Mītava Open 2011'' Vidzemes posms Ainažos, kurā piedalījās arī BalticTaxi komanda.

 Šis komandai bija jau otrais posms, kurā tika ņemta dalība un šoreiz 22 komandu konkurencē, tika iegūta 17.-22. vieta.
Šoreiz, diemžēl, komandai nebija iespējams ierasties ierastajā sastāvā un nācās iztikt bez četriem pamata spēlētājiem tajā skaitā bez vārtsarga. Pirmās divas spēles tika aizvadītas ar zaudējumu turnīra favorītiem, savukārt trešā aizvadītā čempionāta posma spēle sagādāja daudz emocijām pilnus brīžus un bija visinteresantākā, neskatoties uz to, ka arī tajā komanda zaudēja ar rezultātu 2:3. Tomēr ceturtajā spēlē komandai izdevās noturēt neizšķirtu rezultātu 1:1 ar kuru tad arī šis čempionāta posms noslēdzās.
Jau nākošajā čempionāta posmā, komanda cer atkal būt pilnā sastāvā, lai turpinātu cīņu un apliecinātu savu sportisko garu. 'Mītava Open 2011'' ZA-Latvijas posms gaidāms 23. jūlijā Madonā, Madonas pilsētas stadionā pulkst. 10:00
Čempionāts norisinās jau no 2009. gada un tā organizators un autors ir grupa Prāta Vētra. Tas tiek rīkots ar mērķi veicināt sportisku brīvā laika pavadīšanu. Kopumā čempionāts notiek sešos posmos ar fināla sacensībām par lielo balvu.