BalticTaxi komanda piedalās Mītava Open 2011

9. jūlijā Kuldīgā notika atklātā amatieru čempionāta Kurzemes posms mini futbolā ''MĪTAVA OPEN 2011”, kurā piedalījās arī BalticTaxi izveidotā 12 dalībnieku komanda un 28. komandu konkurencē godam tika izcīnīta 5-8. vieta.
Pirmajā spēlē komanda izcīnīja neizšķirtu ar rezultātu 1:1, otrajā un trešajā guva uzvaru ar rezultātiem 2:1 un 3:1 tādējādi savā apakšgrupā izcīnot 1. vietu. Astotdaļfinālā aizritēja spraiga spēle, kurā uzvaru izdevās gūt pateicoties 3 iesistiem 11 m soda sitieniem. Savukārt ceturtdaļfinālā komanda aizvadīja spēli ar rezultātu 0:0, to zaudējot 11 m soda sitienos.
Šis gads ir pirmā reize, kad BalticTaxi komanda piedalās mini futbola čempionātā, kā arī komandas sastāvā ir tikai amatieri, jo kā stingri nosaka nolikums, profesionāli futbola spēlētāji nedrīkst piedalīties un tas tiek stingri regulēts. Pirms čempionāta komanda veica pāris treniņus, lai labāk varētu sagatavoties čempionātam.
Jau iepriekš ziņots, ka BalticTaxi komandas ir startējušas nesen kā aizritējušajā Nordea Rīgas maratonā un Tele2 velomaratonā arī šajā čempionātā piedalāmies, lai turpinātu veicināt sporta aktivitātes kolektīvā un, protams, lai gūt gandarījumu sev un citiem, priecējot skatītājus ar skaisti gūtajiem vārtiem un patiesām emocijām.
Nākamās MĪTAVA OPEN 2011 spēles notiks sestdien, 16. jūlijā Ainažos, Ainažu skolas stadionā, kurās arī piedalīsies BalticTaxi komanda.
Čempionāts norisinās jau no 2009. gada un tā organizators un autors ir grupa Prāta Vētra. Tas tiek rīkots ar mērķi veicināt sportisku brīvā laika pavadīšanu. Kopumā čempionāts notiek sešos posmos ar fināla sacensībām par lielo balvu.