BalticTaxi komanda startēs arī Tele2 Rīgas velomaratonā

5.jūnijā Rīgas ielās norisināsies velo sezonas sākuma lielākais izaicinājums ''Tele2 Rīgas velomaratons'', kurā piedalīsies arī BalticTaxi komanda. 

Ar dalību šajā velomaratonā, BalticTaxi komanda vēlas turpināt veicināt un atbalstīt veselīgu un aktīvu dzīves veidu. 
Tā kā komandas dalībniekiem šis nav pirmais velomaratons, kurā tiek ņemta dalība, tad komanda tiks pārstāvēta pilnā 12 cilvēku sastāvā, startējot Tautas distancē (49km). Dalībniekiem iepriekš ir bijusi vairāku gadu pieredze piedaloties Latvijas Vienības braucienā, startējot gan MTB  gan Tautas distancē.
Lai uzturētu labu fizisko formu un varētu startēt ar labiem rezultātiem, komandas dalībnieki uz darbu un brīvajā laikā cenšas pārvietoties pēc iespējas biežāk ar saviem velosipēdiem, kā arī fiziskā forma papildus tiek uzturēta ar skriešanu.
Tā kā BalticTaxi komanda ir ne tikai veselīga dzīves veida piekritēji, skatītājiem un līdzjutējiem būs arī iespēja redzēt komandu ar atraktīviem pārsteigumiem.
Tele2 Rīgas Velomaratons notiks 2011. gada 5. jūnijā un pirmo reizi starta un finiša taisne būs pašā pilsētas sirdī – 11. novembra krastmalā. Pirmo gadu trase būs slēgta auto transportam, un Rīgas ielas piederēs tikai velobraucējiem. Velomaratona dalībniekiem būs pieejamas trīs distances: Rīgas Grand Prix (140 km), Tautas distance (43 km) un Ģimenes distance (10 km).
Lai sasniegtu labus rezultātus velomaratonā, novēlam arī pārējiem maratona dalībniekiem spēku un izturību.