''NORDEA RĪGAS MARATONĀ 2011'' piedalīsies arī BalticTaxi komanda

Lai veicinātu un atbalstītu veselīgu dzīvesveidu, šogad Nordea bankas rīkotajā Rīgas maratonā, piedalīsies arī BalticTaxi komanda.

BalticTaxi komandu pārstāvēs 8 dalībnieki, kuriem šī būs pirmā reize, kad tiks ņemta dalība Nordea Rīgas maratonā. Gatavojoties šim maratonam, katrs dalībnieks cenšas pēc iespējas labāk uzturēt savu fizisko formu, veicot gan rīta un vakara treniņa skrējienus, gan arī nākot uz darbu kājām, vai braucot ar velosipēdu.
Komanda tiks pārstāvēta 3 dažādās maratona distancēs: pusmaratonā (21 km), kurā skries viens pārstāvis, 10 km distancē, kurā piedalīsies 5 komandas pārstāvji un 5 km distancē, kurā piedalīsies 2 komandas pārstāvji. BalticTaxi kolektīva komandai šis maratons dos lielisku iespēju pavadīt laiku kopā ar kolēģiem, draugiem un radiem, apvienojot to ar azartu un fiziskajām aktivitātēm.
Savukārt BalticTaxi taksometru šoferi parūpēsies, lai ikviens noguruma pārņemtais maratona dalībnieks droši nokļūtu mājās ar videi draudzīgiem taksometriem.
Šobrīd ikgadējais Nordea Rīgas maratons, kurš notiek kopš 1991.gada, ir kļuvis par vienu no populārākajiem gan Eiropā, gan arī Baltijas valstīs. Tas notiks 22.maijā un tā būs 21. reize, kurā šogad dalībniekiem būs pieejamas 4 distances: 42 km, 21 km, 10 km un 5 km.
2010. gadā šis maratons pulcēja 11500 dalībniekus no 45 pasaules valstīm.
 
Vēlam veiksmi, izturību un sportisku sparu arī pārējiem maratona dalībniekiem!
Tiekamies 22. maijā Rīgā, 11.Novembra krastmalā!