BalticTaxi dāmu komanda piedalīsies „BTA Sieviešu dienas rallijā 2011”.

5. martā pie modes un izklaides centra „Rīga Plaza” tiks dots starts auto orientēšanās un piedzīvojumu sacensībām „BTA Sieviešu dienas rallijs 2011”. 

Šīs vienīgi daiļajam dzimumam paredzētās sacīkstes notiks jau trešo gadu pēc kārtas un šogad dāmu ekipāžām būs jāveic 250 km garš maršruts (Rīga- Mālpils- Lielvārde- Rīga) ar vismaz 10 kontrolpunktiem un dažādas sarežģītības uzdevumiem. Pasākuma organizatori uzsver, ka šajās sacensībās svarīgs būs ne tikai ātrums un izveicība, bet tiks vērtēta arī komandas atraktivitāte, tērpu izvēle, oriģinālākais auto noformējums un dalībnieču entuziasms.
Sieviešu dienai veltītajā rallijā startēs arī BalticTaxi dāmu komanda, kura ir gatava apliecināt savu autobraukšanas meistarību, cīņas sparu un neatlaidību.
Lai iesildītos gaidāmajam rallijam, 8. februārī „Ātruma cilts” kartinga hallē notika sacensības, kur „BTA Sieviešu dienas rallija 2011” dalībniecēm bija iespēja mēroties spēkiem braucot pie kartinga stūres. BalticTaxi šajās sacīkstēs pārstāvēja viena no uzņēmuma taksometru vadītājām Ligita Struģēvica.
Novēlēsim BalticTaxi dāmu ekipāžai veiksmi, sportisku azartu un aizraujošas emocijas rallijā!