Dodies uz Positivus kopā ar BalticTaxi!

Jau trešo gadu pēc kārtas piedāvājam izdevīgus braucienus turp un atpakaļ Positivus festivāla apmeklētājiem.

Ikvienam apmeklētājam ir iespēja iegādāties BalticTaxi ceļojuma kuponu, kuru var izmantot līdz pat četriem pasažieriem.
Uz Positivus festivālu vari doties kopā ar BalticTaxi no jebkuras adreses Rīgā, līdz pat pašai festivāla norises vietai Salacgrīvā, kā arī vari iegādāties uzreiz otru kuponu, neraizējoties par nokļūšanu atpakaļ līdz pašām mājām. Braukšanas ceļojuma kupona cena ir 47 lati.
BalticTaxi ceļojuma kupons ietver sekojošu servisu:
  • Vienu braucienu maršrutā starp divām adresēm, respektīvi braucienu no vienas adreses Rīgā uz Positivus fesitvālu Salacgrīvā vai arī braucienu no Positivus Festivāla uz vienu adresi Rīgā;
  • Kuponu var izmantot braucienam taksometrā no vienas līdz četrām personām.
  • Pasažieru uzņemšanai no vairākām adresēm Rīgā tiks piemērota atsevišķa samaksa pēc taksometra skaitītāja rādītājiem. Šādā gadījumā par vienu adresi Rīgā tiks uzskatīta pēdējā no pasažieru uzņemšanas adresēm. 
  • Pēc pakalpojuma apmaksas, klienti saņems BalticTaxi ceļojuma kuponu, kura kodu varēs autorizēt tikai vienu reizi BalticTaxi taksoemtrā. BalticTaxi ceļojuma kuponu nevar apmainīt pret naudu, neizmantotie kuponi netiek kompensēti.
 
BalticTaxi taksoemtra izsaukšanai braucienam no Positivus festivāla lūdzam izmantot taksomentru centrāli, kas atradīsies netālu no festivāla teritorijas.
BalticTAXI ceļojuma kuponus uz Positivus festivālu varat iegādāties šeit.
Positivus festivāls ir lielākais un nozīmīgākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kas 2013. gadā norisināsies jau septīto reizi. Tas ik gadu piedāvā aktuālu augstas kvalitātes mūzikas programmu, draudzīgu atmosfēru un neaizmirstamu nedēļas nogali. Šogad tas notiks no 19.-21. jūlijam.