Uz Positivus festivālu varēs ērti nokļūt ar Baltic Taxi

No šodienas Positivus festivāla mājaslapā iespējams iegādāties kuponus ar BalticTaxi īpašo festivāla piedāvājumukā arī biļetes uz Positivus Ekspresi.

Izmantojot jebkuru no šiem transporta veidiem varēs bez aizķeršanās paspēt uz mīļākās grupas koncertu, jau iepriekš zināt par to, kādā veidā nokļūt festivālā, kā arī aizbraukt, izvairoties no satiksmes sastrēgumiem.

Baltic Taxi nodrošinās Positivus festivāla viesus ar ērtu un izdevīgu taksometra pakalpojumu, nogādājot apmeklētājus no jebkuras vietas Rīgā līdz pašai festivāla norises vietai Salacgrīvā. Baltic Taxi ceļojuma kupons šogad maksā EUR 69 vienā virzienā. Vienā taksī var braukt līdz četriem pasažieriem - brauciena izmaksas no tā nemainās. Festivāla laikā apmeklētāju ērtībai BalticTaxi taksometri pastāvīgi atradīsies viegli pieejamā un visiem sasniedzamā vietā pie otrās festivāla ieejas, līdz ar to nav jāsatraucās par tā izsaukšanu iepriekš un ilgu gaidīšanu.

Positivus festivālā šogad uzstāsies Kraftwerk, The Kooks, Bastille, Laura Mvula, Daughter, of Montreal, The 1975, Birth Of Joy un Kid Karate u.c.

Positivus festivāls 2014. gadā Salacgrīvā norisināsies jau astoto reizi. Festivāla galvenais partneris ir Lattelecom, atbalsta Nordea un Tuborg. Jaunākās festivāla ziņas dzirdamas radio SWH - oficiālajā Positivus festivāla radio. Jau šobrīd Lattelecom Interaktīvās TV un www.lattelecom.tv video nomā bez maksas skatāmi iepriekšējo gadu Positivus festivāla grupu Keane un James koncertieraksti. Vairāk par festivālu https://www.positivusfestival.com.