Arī šogad dodies uz Positivus kopā ar BalticTaxi

Ārī šogad turpinām veiksmīgi iesāktās tradīcijas un atkārtoti priecēsim Positivus festivāla viesus ar izdevīgiem braucieniem turp un atpakaļ. 

Festivāla apmeklētājiem būs iespēja iegādāties iepriekšpārdošanā kuponus 47 latu vērtībā braucieniem līdz četrām personām vienā virzienā. Kupona īpašnieki kuponu var izmantot no jebkuras vietas Rīgā, līdz pat pašai festivāla nortises vietai. Jūs ērtībai, pasākuma laikā atradīsimies viegli pieejamā un sasniedzamā vietā pie otrās festivāla ieejas. Kuponus iespējams iegādāties Positivus mājas lapā.
Pasažieru ievērībai:
Pasažieru uzņemšanai no vairākām adresēm Rīgā tiks piemērota atsevišķa samaksa pēc taksometra skaitītāja rādītājiem. Šādā gadījumā par vienu adresi Rīgā tiks uzskatīta pēdējā no pasažieru uzņemšanas adresēm.
Pasažieru izvadāšanai uz vairākām adresēm Rīgā tiks piemērota atsevišķa samaksa pēc taksometra skaitītāja rādītājiem. Šādā gadījumā par vienu adresi Rīgā tiks uzskatīta pirmā no pasažieru izkāpšanas adresēm.
Apstāšanās (pauzes) brauciena laikā nav paredzētas, ja tās nepieciešamas, par to apmaksu atsevišķi jāvienojas ar taksometravadītāju.
Positivus ir viens no lielākajiem mūzikas festivāliem Baltijā, šogad tas notiks jau septīto reizi no 19.-21. jūlijam.
Sīkāka informācija www.positivusfestival.com