Laižam kopā uz Positivus festivālu!

Tradīcijas turpinās. Priecēsim Positivus festivāla viesus ar ērtiem un izdevīgiem braucieniem gan turp, gan atpakaļ. Arī šogad piedāvājam iegādāties braukšanas kuponus 69,00 EUR vērtībā braucienam vienā virzienā līdz četrām personām.

Braukšanas kuponu iespējams iegādāties Positivus mājas lapā un to var izmantot braucienam no jebkuras vietas Rīgā, līdz pat pašai festivāla norises vietai, kā arī kuponus iespējams izmantot arī braucienam virzienā Salacgrīva-Rīga. Festivāla norises laikā, līdzīgi kā citus gadus darbosies arī taksometru izsaukšanas punkts, kurā būs iespēja pieteikt taksometru braucienam ērtā laikā.

Līdzās jau ierastajam braukšanas kuponam, arī šogad piedāvājam iespēju atrast līdzbraucējus arī tiem, kam vēl brīvas vietas taksometrā. Viss, kas kopā braucējiem jādara, ir jāizvēlas viena no 3 piedāvātajām pasažieru uzņemšanas vietām: Lielirbes iela (pie t/c Spice), Tērbatas iela 2 (Saktas puķu tirgus) vai Deglava iela 67 (pie Maxima XXX Purvciemā) un jānosūta pieteikums uz e-pastu: info@baltictaxi.lv. Vienas sēdvietas cena ir 17,00 EUR.

Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, tālruņa nr., kopējais pasažieru skaits (ja piesakāt arī citus līdzbraucējus), kā arī vēlamais izbraukšanas laiks un vieta. Tālāk ar jums sazināsies Baltic Taxi darbinieki, kuri precizēs jums vēlamo izbraukšanas laiku un pielāgos to visas grupas izbraukšanas laikam. Ikvienam pasažierim ir tiesības arī uz vienu ceturto daļu bagāžas nodalījuma mantu pārvadāšanai.

Pasažieru ievērībai:

Ar braukšanas kuponu pasažieru uzņemšanai no vairākām adresēm Rīgā tiks piemērota atsevišķa samaksa pēc taksometra skaitītāja rādītājiem. Šādā gadījumā par vienu adresi Rīgā tiks uzskatīta pēdējā no pasažieru uzņemšanas adresēm.

Pasažieru izvadāšanai uz vairākām adresēm Rīgā tiks piemērota atsevišķa samaksa pēc taksometra skaitītāja rādītājiem. Šādā gadījumā par vienu adresi Rīgā tiks uzskatīta pirmā no pasažieru izkāpšanas adresēm.

Apstāšanās (pauzes) brauciena laikā nav paredzētas, ja tās nepieciešamas, par to apmaksu atsevišķi jāvienojas ar taksometra vadītāju.

Positivus ir viens no lielākajiem mūzikas festivāliem Baltijā, šogad tas notiks jau astoto reizi no 18.-20. jūlijam.

Sīkāka informācija www.positivusfestival.com

Izvēlies sev piemērotāko nokļūšanas veidu un tiekamies vienā no gaidītākajiem vasaras festivāliem.