Nordea Rīgas maratonā jau trešo gadu pēc kārtas

Jau trešo gadu pēc kārtas, BalticTaxi komanda piedalīsies Nordea Rīgas maratonā, kas šogad norisināsies 19. maijā.

 Šogad mūsu komanda tiks pārstāvēta 6 dalībnieku sastāvā, no kuriem pieci skriesim 10 km distanci un viens pusmaratona distanci – 21,097 km. Šobrīd komandas dalībnieki cītīgi gatavojas gaidāmajam skrējienam, apmeklējot sporta klubus un gaidot piemērotus laika apstākļus treniņiem brīvā dabā. Komandas sastāvā ir arī rūdītākie maratona skrējēji, kuriem tā jau būs trešā reize. Mūsu komanda priecājas, ka šī ir kārtējā reize, kad kolēģiem ir iespēja pavadīt laiku vienam ar otru treniņos un pēc tam vienojoties kopējā skrējienā.

Ikgadējais Nordea Rīgas maratons notiek kopš 1991. gada un ir kļuvis par vienu no populārākajiem maratoniem gan Eiropā, gan Baltijas valstīs. Šogad tas notiks 19. maijā un dalībniekiem kopumā būs pieejamas 4 distances: maratons (42 km), pusmaratons (21 km), 10 km distance un 5 km distance. 2012. gadā Nordea Rīgas maratons pulcēja rekordlielu skaitu – 18180 dalībnieki no 59 valstīm. Veiksmi un izturību visiem dalībniekiem, tiekamies 19. maijā 11. novembra krastmalā.