BalticTaxi kļūst pieejamāks pasažieriem ar maziem bērniem

No 11. septembra seši Baltic Taxi taksometri pieejami ar papildu aprīkojumu drošai bērnu pārvadāšanai, piedāvājot jaunu pakalpojumu – Safe Baby. 

Sešos Baltic Taxi taksometros pastāvīgi būs pieejami bērnu drošības sēdeklīši visām vecuma grupām gan zīdaiņiem, gan jau lielākiem bērniem līdz 11 gadu vecumam, atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumu prasībām.

“Taksometri ar bērnu sēdeklīšiem bija pieejami arī līdz šim, tomēr tos nācās gaidīt nedaudz ilgāk, jo bērnu sēdeklīši neietilpa taksometra ikdienas aprīkojumā. Līdz ar izsaukumu skaita un kopējā pieprasījuma palielināšanos pēc bērnu sēdeklīšiem, lēmums par Safe Baby taksometru ieviešanu bija loģisks. Tagad Safe Baby taksometri pie vismazākajiem pasažieriem dosies taisnā ceļā pēc izsaukuma saņemšanas, būtiski samazinot klienta gaidīšanas laiku. Turklāt Safe Baby pakalpojuma izmantošana neradīs klientiem papildu izmaksas,” atzīst Baltic Taxi Klientu apkalpošanas speciāliste Laura Barkāne.

“Šis pakalpojums būs noderīgs arī klientiem, kuri vēlas slēgt līgumu par regulāru bērnu nogādāšanu uz skolu vai bērnudārzu. Šādus pasūtījumus saņemam aizvien vairāk. Klientiem ir svarīgi uzticēties taksometrs vadītājam, lai bērns bez vecāku klātbūtnes tiktu droši nogādāts galapunktā,” norāda Baltic Taxi Korporatīvo klientu nodaļas vadītāja Arita Zvirgzdiņa.

Izvēloties bērna augumam, vecumam un svaram atbilstošu automašīnas sēdeklīti, tiek palielināta bērna drošība brauciena laikā. Safe Baby taksometrus apkalpos taksometru vadītāji, kuri bērniem uzstādīs nepieciešamā izmēra sēdeklīti un piesprādzēs to atbilstoši lietošanas noteikumiem, rūpēs par maksimālu drošību.

Baltic Taxi Safe Baby taksometrus varēs atpazīt pēc īpašā Safe Baby marķējuma.