Kopā ar BalticTaxi uz Positivus Festival 2017

Ērti un komfortabli Positivus festivālā (un atpakaļ uz Rīgu), kā ierasts, varēs nokļūt arī ar Baltic Taxi taksometriem, kas līdz festivāla teritorijai nogādās līdz pat četru cilvēku lielu kompāniju. Baltic Taxi kupons Positivus festivāla apmeklētājiem paredz vienu braucienu vienā virzienā maršrutā starp divām adresēm, proti, no iekāpšanas vietas Rīgā līdz festivāla teritorijai (un otrādi)

Pasažieru uzņemšanai no vairākām adresēm Rīgā tiks piemērota atsevišķa samaksa pēc taksometra skaitītāja rādītājiem. Tieši tāpat, atgriežoties no festivāla, pasažieru izvadāšanai uz vairākām adresēm Rīgā tiks piemērota atsevišķa samaksa pēc taksometra skaitītāja rādītājiem. Apstāšanās (pauzes) braucienu laikā nav paredzētas, ja tās nepieciešamas, par to apmaksu atsevišķi jāvienojas ar taksometra vadītāju.

JAUNUMS! Šogad Baltic Taxi piedāvā arī dalītu braucienu.

Baltic Taxi dalīts brauciens paredz šādu servisu:
Pēc BalticTaxi dalīta brauciena biļetes iegādes, pircējs saņems kuponu ar kodu, kuru jāreģistrē pie Baltic Taxi operatora pirms brauciena uzsākšanas. Katru kuponu var aktivizēt tikai vienu reizi. Dalīts brauciens jāpiesaka Baltic Taxi operatoram, zvanot uz tālruņa numuru 20008500. Operators nokomplektēs pilnu taksometru (4 pasažieri) un informēs pasažieri par izbraukšanas laiku. Brauciens nav paredzēts 1 personai.