BalticTaxi palīdz bērniem ar īpašām vajadzībām nokļūt uz skolu un atpakaļ

Līdztekus citiem skolēniem, jauno mācību gadu šogad sāk arī bērni ar īpašām vajadzībām. 

Lai bērniem ar smagu invaliditāti un viņu vecākiem pirmo skolas dienu padarītu īpašāku, BalticTaxi sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” pirmajā skolas dienā palīdzēja bez maksas līdz skolai un atpakaļ nokļūt bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem. Šogad šai iespējai pieteicās un to izmantoja 11 ģimenes no Rīgas un tuvējām pilsētām. Bērni ar īpašām vajadzībām un viņu vecāki kopā ar BalticTaxi mēroja ceļu uz skolu no Mārupes, Ulbrokas, Ķekavas novada, Babītes pagasta un citiem rajoniem.
Iespēja bērniem ar īpašām vajadzībām un to vecākiem pieteikties bezmaksas braucienam uz skolu un atpakaļ BalticTaxi organizē jau otro gadu un šī aktivitāte jau kļuvusi par tradīciju. “Šogad šāda iespēja tika piedāvāta gandrīz 200 ģimenēm no visas Latvijas, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. Bezmaksas braucienus pirmajās skolas dienās turpināsim arī nākamgad,” stāsta J. Naglis, BalticTaxi valdes loceklis.
Novērtējot BalticTaxi pagājušā gada centienus pirmo skolas dienu bērniem ar īpašām vajadzībām padarīt priecīgāku un īpašāku, šogad uzņēmumam pievienojies sadarbības partneris SIA UniCredit Leasing, dāvinot  bērniem  skolai noderīgas lietas. Mazie braucēji par dāvaniņu uzzināja tikai brauciena noslēgumā, tāpēc tā patiesi kļuva par negaidītu un patīkamu pārsteigumu. “Ticu, ka palīdzot citiem, mēs palīdzam arī paši sev izvērtēt mūsu patieso vērtību skalu. Tā ir iespēja atgādināt sev, ka esam veiksmīgi un uzņēmīgi, iespējams, tieši tāpēc, lai kopā sniegtu atbalstu tiem, kam tas nepieciešams”, tā par pievienošanos BalticTaxi iniciatīvai un vēlot skolēniem prieku, zinātkāri un lielus panākumus, saka UniCredit Leasing valdes priekšsēdētājs Jevgenijs Belezjaks.