Tagad arī no iOS ierīcēm izsauc taksometru, neveicot zvanu

Ar šodienu, ikvienam BalticTaxi iOS un Android operētājsistēmu mobilās aplikācijas lietotājam ir iespēja izsaukt taksometru pēc savas atrašanās vietas kartē, nezvanot dispečeru centrālei. 

Līdz šim šī funkcija tika nodrošināta tikai Android lietotājiem, tomēr šobrīd tā tiek piedāvāta ikvienam BalticTaxi mobilās aplikācijas lietotājam.
Lai izsauktu taksometru, nepieciešams veikt vien pāris klikšķu. Tā nosaka klienta lokācijas vietu kartē un, izsaucot taksometru, tiek nosūtīts tuvāk esošais BalticTaxi taksometrs.
Līdzās izsaukšanai pēc atrašanās vietas kartē, šobrīd aplikācijā ieviesta arī valodas izvēle, lai atvieglotu taksometra izsaukšanu arī ārzemju viesiem.
BalticTaxi ir pirmā taksometru kompānija Latvijā, kas kopš 2012. gada 5. janvāra ir izveidojusi savu mobilo aplikāciju, kura tiek papildināta ar dažādiem uzlabojumiem lietotāju ērtībai.
Jau iepriekš ziņots, ka BalticTaxi aplikācija sniedz arī iespēju izsaukt taksometru gan pa tālruni, gan caur Skype programmu, apmaksāt braucienu ar Mobilly elektronisko norēķinu sistēmu. Līdzās ieviesta atlaižu sadaļa, BalticTaxi pakalpojumu saraksts un Twitter plūsma, kā arī iespēja novērtēt braucienu 5 zvaigžņu skalā.
Šobrīd aplikācijai uz abām platformām kopā ir veiktas vairāk nekā 6000 lejupielādes.
Aplikācija ir pieejama bez maksas un to varat lejupielādēt šeit:
Aplikācija iOS ierīcēm.
Aplikācija Google Play.