BalticTaxi pirmajā skolas dienā palīdz skolēniem ar īpašām vajadzībām tikt uz skolu

BalticTaxi sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību „Apeirons” pirmajā skolas dienā palīdz skolēniem ar īpašām vajadzībām aizbraukt uz skolu un mājup bez maksas. 

Šī nav pirmā reize, kad BalticTaxi sadarbojas ar „Apeironu”, šogad mēs palīdzējām pieciem skolēniem ar īpašām vajadzībām, bet nākotnē mēs plānojam šo sadarbību turpināt un pārvērst to par tradīciju.
BalticTaxi finanšu direktors Juris Erts atzīst, ka šī ideja radās vairākus gadus atpakaļ, brīdī, kad ar „Apeironu” uzsākām sadarbību par šoferu sertifikāciju pasažieru pārvadāšanai ar īpašām vajadzībām. Daļa šoferu jau iepriekš šo sertifikāciju ir nokārtojuši, tomēr paplašinoties darbinieku skaitam, šīs apmācības ir nepieciešamas arī jaunajiem šoferiem. Šajā brīdī arī aktualizējās šī ideja, kādēļ gan nepalīdzēt skolēniem, kuriem šajā pirmajā skolas dienā jau tā būs paliels stress iejusties jaunā kolektīvā, izbaudīt ko tādu, kas viņu acīs iedegtu neviltotu prieku un sajūtas, kas viņiem liktu justies īpašiem. Turpmāk mēs plānojam uzrunāt mūsu taksometru asociācijas biedrus ar domu pārvērst par normu, ka katrs bērns ar īpašām vajadzībām, kurš 1. septembrī dodas uz skolu tiktu aizvests un atvests ar taksometru bez maksas.
Apvienība „Apeirons” ir sabiedriska organizācija, kuras mērķis ir cilvēku ar īpašām vajadzībām integrācija sabiedrībā.